Новини та події

27 червня 2018 року в актовій залі училища відбулося урочисте привітання команди Луцького ВПУ будівництва та архітектури, яка посіла перше місце  в конкурсі «Креативний інтер’єр, створений за допомогою виробів компанії «Снєжка-Україна» серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти,  на базі яких функціонують навчально-практичні центри «Sniezka».

4 червня 2018 року кращі учні Луцького ВПУ будівництва та архітектури, майбутні маляри, побували на екскурсії, яку організувала компанія «Снєжка-Україна».

4 квітня 2018 року в навчально-практичному центрі «Śnieżka» Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбувся відкритий теоретичний  урок на тему: «Оздоблення поверхонь матеріалами ТМ «Śnieżka», який  провела викладач спецтехнології Надія Олександрівна Прохоренко для учнів групи №32, що навчаються за професією маляр.

3 квітня 2018 року в навчально-практичному центрі «Śnieżka» Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбувся відкритий урок на тему: «Опорядження поверхонь декоративними штукатурками ТМ «FOVEOTECH», який провела завідуюча майстернею Тетяна Анатоліївна Ткаченко для учнів групи №22, що навчаються за професією штукатур.

14 березня 2018 року на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбувся обласний семінар для керівників навчально-практичних центрів за темою «Створення інноваційного середовища в системі професійної освіти – один із пріоритетних напрямків роботи навчально-практичних центрів».