Шаховий турнір

21 січня серед працівників училища було проведено турнір з шахів.

09:15 23.01.2020

День Соборності України

22 січня українці щорічно святкують День Соборності, свято, встановлене у честь проголошення Першої Незалежності та Акту злуки УНР і ЗУНР.

09:21 22.01.2020

Участь у художній виставці як шлях до творчого зростання

16 січня 2020 року в читальному залі бібліотеки училища відбулось відкриття виставки живописних та графічних робіт учнів відділення художніх ремесел. На ній представлені 60 робіт, виконаних в різних техніках виконання(гуаш, акварель, акрил, олійна фарба, туш). Роботи носять творчий характер, хоча виконувались на задані теми програми.

09:00 16.01.2020

Виставка учнівських дизайн - проектів

В кінці семестру вже стало традицією проводити виставку дизайн-проектів учнів з предмету «Технології». У фойє навчального корпусу були представлені дизайн-проекти групи №14, виконані за  навчальним модулем «Дизайн предметів інтер’єру». На виставці експонувались вироби, які можуть бути застосовані в приміщеннях різного призначення та виконують як декоративну функцію, так і утилітарну. Крім самого виробу учні розробили пояснювальну частину дизайн-проекту, в якій детально описали послідовність роботи.

15:00 19.12.2019

Відкриття навчально-практичного центру

19 грудня 2019 року введений в експлуатацію навчально-практичний центр (далі - НПЦ) з професій «Електромонтажник по освітленню та освітлювальних мережах; електромонтажник по силових електроустановках та обладнанню», який забезпечений сучасним електротехнічним обладнанням, матеріалами та інструментом.

08:30 19.12.2019

«Ой, Андрію, Андрію, маю на тебе надію».

Представники учнівського самоврядування разом з вихователем Березовською І.Ф. 12  грудня  у гуртожитку організували Андріївські вечорниці, проведення яких уже стало хорошою традицією. Глядачі  мали змогу доторкнутися до минувшини, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія, відчути красу та поезію давніх обрядів.

12:55 13.12.2019

Екскурсія до музею Волинської ікони

Напередодні свята Андрія учні групи № 11 зі своїми керівниками побували в Музеї Волинської ікони. Учні ознайомилися  з експозицією Волинських ікон, історією Волинського іконопису, прослухали інформацію екскурсовода про створення Волинських ікон, творчість художника Кондзелевича та історію ікони Холмської Божої матері.

11:18 13.12.2019

Семінар-тренінг «У світі професій. Професія опоряджувальник будівельний»

З метою популяризації робітничих професій та проведення профорієнтації серед випускників шкіл міста 11 грудня практичним психологом училища Підцерковною Н. І. був проведений семінар-тренінг «У світі професій. Професія опоряджувальник будівельний».

13:04 12.12.2019

Долучаємося до благодійності

Луцьке ВПУ будівництва та архітектури відгукнулося на ініціативу "Турбота про тварин як основа виховання громадянського суспільства". Учні та майстри виробничого навчання виготовили хатинки для песиків, які перебувають у комунальному підприємстві "Ласка".

10:16 12.12.2019