Вітаємо! Відзнака від компанії "КНАУФ"

Компанія "КНАУФ" відзначила роботу педагогічного колективу Луцького ВПУ будівництва та архітектури з підготовки кваліфікованих робітників з професії "монтажник гіпсокартонних конструкцій" за 2019 рік. Педагогічних працівників навчально – практичного центру КНАУФ, Прохоренко Н.О., Філевського І. А., Кравчука О . А. нагороджено грамотою та у номінації «Найбільша кількість навчених під час первинної підготовки учнів за технологіями КНАУФ» училище посіло 1-ше місце за 2019 рік серед училищ України, в яких створено навчально-практичні центри від компанії "КНАУФ".

13:22 10.12.2019

Підсумки діяльності навчально – практичного центру "КНАУФ" за 2019 р.

В період з 4 по 6.12.2019р. в рамках Меморандуму про співробітництво компанії ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» та Міністерства освіти і науки України у м. Чернігів проводилась науково – практична конференція з питань підсумків спільної діяльності компанії і навчально – практичних центрів. Урочисте підписання угоди про співробітництво та вручення відзнак проводив заст. міністра освіти і науки України Коржевський П. П. та керівник освітніх проектів компанії КНАУФ Остапченко Т. С.

13:22 10.12.2019

Увага! Дії у разі виникнення пожежі

Пожежа – це неконтрольоване горіння поза спеціальним вогнищем, що розповсюджується. Щорічно від пожеж стається безліч нещасних випадків, завдаються значні матеріальні втрати. Будь-яка пожежа починається із загорання, яке інколи може ліквідувати одна людина, якщо має відповідні навички та знає правила поведінки під час пожежі. Тому, у разі виникнення пожежі необхідно заздалегідь знати: де і які засоби пожежогасіння розміщуються та як ними користуватися.

12:38 10.12.2019

Досвід – джерело педагогічної майстерності

Відповідно до плану роботи училища над Єдиною методичною проблемою «Компетентнісна основа підготовки кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів» та з метою пропаганди ефективного педагогічного досвіду у листопаді-грудні в училищі пройшов місячник педагогічної майстерності «Досвід – джерело педагогічної майстерності».

12:38 06.12.2019

Практика на будівництві

В жовтні - грудні 2019 року 288 учнів та студентів училища проходять виробничу практику на будовах м.Луцька.

11:21 05.12.2019

Якість підготовки учнів – показник дуального навчання

13 листопада 2019 року у Львові, в Молодіжному центрі ім. Івана Боско, відбувся фінальний воркшоп для учасників Німецько-українського проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні». Проект тривав 3,5 роки у Львівській та у Волинській областях та мав на меті допомогти у налагодженні контактів між професійно-технічними навчальними закладами та підприємствами обох областей.

12:38 16.11.2019