Засідання секції бібліотекарів закладів ПТНЗ

Дата: 04.04.2019 15:31

Засідання секції бібліотекарів закладів ПТНЗ

Сьогодні 21 березня, на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури, в читальній залі відбулося засідання обласної секції бібліотекарів.

Темою секції було впровадження УДК в практику роботи бібліотек.

Секцію відкривав своїм виступом заступник директора з НВР Місюра Володимир В’ячеславович, він розповів про навчальний заклад, бібліотеку та презентував свою книгу, яку подарував усім присутнім.

Керівник секції – методист НМЦ ПТО Селедець Світлана Володимирівна розповідала про впровадження нової системи класифікації бібліотечних фондів та облік і роботу з новими надходженнями. Розглянули питання термінів зберігання та списання періодичних видань.

Бібліотекарі нашого училища підготували доповіді та презентації своєї роботи. Розповіли про зміни у користуванні бібліотекою та поділилися досвідом роботи в бібліотеці з учнями.

Поділившись на групи учасники секції виконували практичну роботу по створенню структурної моделі системи роботи бібліотеки.

На таких заходах ми маємо змогу поспілкуватися з колегами, поділитися планами на майбутнє, обговорити актуальні питання.

Гості з радістю відвідали музей дипломних робіт учнів відділення художніх ремесел і познайомилися з старший майстром Стельмахом Анатолієм Івановичем, який провів екскурсію.

Дякуємо учасникам секції, колегам і усім хто долучився до організації заходу!