Наш викладач – ЛАУРЕАТ Всеукраїнського конкурсу «Освітній Оскар – 2017»

Дата: 11.09.2018 15:16

Під патронатом Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України та видавництва «Шкільний світ»з 01 червня 2017 року по 30 січня 2018 року проводився Всеукраїнський конкурс «Освітній Оскар – 2017». Участь у Конкурсі могли брати всі охочі освітяни.

Мета конкурсу:

• знайти й поширити найкращий інноваційний досвід останніх років у системі освіти України, що відповідає сучасним реаліям, зокрема Концепції Нової української школи;
  • відзначити обдарованих дітей та педагогів на державному рівні, піднести імідж освітян.

Етапи проведення конкурсу: Конкурс проводився в 3 етапи: етап 1 – приймання робіт: із 01 червня 2017 року по 01 листопада 2017 року; етап 2 – визначення переможців та письмове запрошення на церемонію нагородження (грудень 2017 року); етап 3 – церемонія нагородження в м. Києві (лютий 2018 року).

Конкурсанти, які брали участь, подавали роботи в довільній формі і стосувались надбань педагогічного досвіду роботи останніх років.

В цьому конкурсі в номінації «викладач року» брав участь і наш викладач математики Корінчук Володимир Васильович. Ще у лютому 2018 року відбулася церемонія нагородження переможців Конкурсу в м. Києві.

Нагородження відбулося за 19-ма номінаціями, за якими відзначили вчителів, працівників освіти, управлінців в сфері освіти, а також навчальні заклади.

«Є концепція Нової української школи, і ця концепція позитивно сприймається суспільством. Завдання для Міністерства освіти та науки, Педагогічної академії та освітян – цю концепцію реалізувати... Я сподіваюся, що ті 147 освітян, які взяли участь в конкурсі, – це наші агенти змін, на яких ми маємо спиратися в реалізації нашої реформи. Бо вчитель є серцевиною освітнього процесу, людиною, яка розвиває, показує приклад, сприяє формуванню цінностей і ставлень, формуванню компетентностей», – сказав на церемонії нагородження заступник міністра освіти та науки Павло Хобзей.

І ось надійшла звістка про те, що наш викладач Корінчук В.В. став лауреатом цього конкурсу в номінації «викладач року» та був нагороджений грамотою журі конкурсу.