Мистецтво не знає кордонів!

Дата: 25.09.2018 14:54

24 вересня 2018 року наше училище приймало гостей з Німеччини.

В рамках проекту «Мистецтво об’єднує» (Kunst verbindet), було проведено майстер-клас з петриківського розпису. Завідувач відділенням художніх ремесел Стельмах Анатолій Іванович ознайомив учнів Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького та учнів середньої школи Фріденсталь міста Херфорд (федеральна земля Північний Рейн-вестфалія, Німеччина) з нашим навчальним закладом.

Після перегляду творів, що експонуються в музеї училища, гості прослухали короткий огляд творчості видатних майстрів декоративного розпису України та переглянули репродукції їх робіт. Після чого учні та викладачі, що їх супроводжували, оздоблювали подарункову листівку в техніці петриківського розпису. Робота над розписом захопила не лише дітей, а й їх наставників, адже виконання народного розпису не зобов'язує до копіювання певних композицій, а заохочує до індивідуального стилю малювання. Обмін здобутками народного мистецтва сприяє зближенню людей, дає розуміння національних особливостей народу.

В підготовці майстер-класу брали участь учні училища: Смаль Світлана, Киричук Дарина, Трофимук Юлія, Савонік Назар.

Проведення таких заходів допомагає не лише у вивченні основ образотворчого мистецтва, а й сприяє всебічному розвитку наших вихованців, популяризує духовні надбання народу.