Викладач-методист математики Корінчук В.В. виступив на всеукраїнській науково-практичній конференції «Моделювання в освітньому процесі»

Дата: 05.04.2019 09:20

МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ЯК МЕТОД РОЗВЯЗУВАННЯ ГЕОМЕТРИЧНИХ ЗАДАЧ.

Така тема наукової доповіді, з якою виступив наш викладач-методист математики Корінчук Володимир Васильович Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури на всеукраїнській науково-практичній конференції «Моделювання в освітньому процесі», яка відбулася 23–25 лютого 2019 року. Конференцію організували кафедра експериментальної фізики та інформаційно-вимірювальних  технологій Східноєвропейськогонаціонального університету імені Лесі Українки та кафедра теорії та методики викладання шкільних предметів Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти під егідою міністерства освіти і науки України.

У статті розглядається проблема розвитку в учнів та студентів умінь математичного  моделювання при вивченні природничо-математичних предметів, визначається необхідність оволодіння ними вміннями математичного моделювання як універсального методу пізнання дійсності при розв’язуванні геометричних задач. Це пояснюється тим, що цей метод володіючи властивостями загального методу наукового пізнання у  навчанні відіграє роль інтегруючого чинника щодо предметного змісту шкільної  програми математики, природничих предметів та спеціальних дисциплін.

Автором також було розглянуто конкретні приклади застосування математичної моделі при розв’язуванні геометричних задач.

Викладач отримав сертифікат, який підтверджує, що його виступ  опублікований у збірнику матеріалів всеукраїнської науково-практичної конференції «Моделювання в освітньому процесі».