План роботи навчально-методичної ради на 2018-2019 н.р.

Тема засідання

Відповідальний

1.

2.

3.

1. Організаційне засідання НМР. Обговорення плану роботи  НМР та завдань на І семестр 2018-2019 н.р. Кількісні та якісні показники контингенту нового набору.
  2. Організація роботи педагогічного колективу училища над єдиною методичною проблемою «Компетентнісна основа підготовки кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів».
  3. Розгляд пропозицій щодо вивчення та поширення ефективного педагогічного досвіду.

вересень

Голова НМР Шмігель В.В.,

Секція з НМР Тешаєва Т.І, методист,

голови МК

1. Корегування та впровадження у навчальний процес навчальних програм відповідно до планів на компетентнісній основі з урахуванням галузевих та регіональних особливостей.
  2. Теоретичні та практичні основи конструювання компетентнісного уроку.
  3. Аналіз роботи майстерень, кабінетів та стану КМЗ з професій та предметів.

грудень

Голова НМР Шмігель В.В.,

Секція з НМР Тешаєва Т.І, методист,

голови МК

1. Про підсумки роботи НМР в І семестрі та завдання на ІІ семестр 2018-2019 н.р. Інформація про виконання попередніх рішень та рекомендацій.
  2. Освітньо-професійні потреби учнів та студентів у формуванні необхідних ключових та професійних компетенцій.

лютий

Голова НМР Шмігель В.В., голови МК

Методист, керівники секцій, голови МК

1. Звіт голів МК про проведену роботу у міжатестаційний період педпрацівниками, які будуть проходити атестацію у 2019 році.
  2. Науково-методичний супровід розвитку професійної компетентності викладачів училища, його вплив на якість навчально-виховного процесу.

березень

Голови МК,

атест.  комісія

Заступник директора з НМР, практ. психолог

1. Звіт методичних комісій про перший рік роботи над єдиною методичною проблемою «Компетентнісна основа підготовки кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів».
  2. Розгляд та затвердження навчально-плануючої документації на 2019-2020 н.р.

Травень - червень

Секція з НМР