Методичні заходи

Впровадження модульних навчальних програм

17 вересня на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбулося засідання обласної секції педагогічних працівників художніх промислів на тему «Нові ролі і компетенції педагогічних працівників у зв’язку з впровадженням модульних навчальних програм».

14:10 18.09.2019

Підвищуємо кваліфікацію

З 2 по 6 червня 2019 року в рамках проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні» представники Луцького ВПУ будівництва та архітектури пройшли курси підвищення кваліфікації у Львові.

14:21 15.08.2019

МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ЯК МЕТОД РОЗВЯЗУВАННЯ ГЕОМЕТРИЧНИХ ЗАДАЧ

Така тема наукової доповіді, з якою виступив наш викладач-методист математики Корінчук Володимир Васильович Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури на всеукраїнській науково-практичній конференції «Моделювання в освітньому процесі», яка відбулася 23–25 лютого 2019 року.

13:57 26.02.2019

Досвід – джерело педагогічної майстерності

Відповідно до плану роботи училища над Єдиною методичною проблемою «Компетентнісна основа підготовки кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів » та з метою пропаганди ефективного педагогічного досвіду у листопаді-грудні в училищі пройшов місячник педагогічної майстерності «Досвід – джерело педагогічної майстерності».

14:06 05.12.2018

ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ

Така тема статті, яка опублікована у всеукраїнському журналі «Профтехосвіта», автором якої є наш викладач математики Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури Корінчук Володимир Васильович.

14:03 05.12.2018