A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
.

Склад методичних комісій Луцького ВПУ будівництва та архітектури на 2018-2019 н.р.

Перелік методичних комісій Склад методичної комісії Голова МК
Циклова комісія
педагогічних працівників 
за напрямком 
«Будівництво та цивільна інженерія»
Півнюк Л.М. - cпецпредмети
Шмігель Р.В. - cпецпредмети
Куран Є.К. -cпецпредмети
Шмігель В.В. -cпецпредмети
Соловкіна М.М. -cпецпредмети
Ужегова О.А. -спецпредмети
Петрова В.О. - спецпредмети
Синій С.В. -спецпредмети
Решетило Н.В. -cпецпредмети
Малишко О.І. -cпецпредмети
Півнюк Л.М. – голова МК, спеціаліст  вищої категорії, старший викладач
Циклова комісія
педагогічних працівників 
з гуманітарних та 
соціально-економічних дисциплін
Доложевська Л.О. - іноземна мова
Барановська В.Д. - всесвітня історія 
Гіляровська Г.П. - українська мова і література 
Голотюк В.П. - іноземна мова
Мазурок А.В. - іноземна мова 
Місюра В.В. - історія України, філософія
Місюра В.В. - історія України, основи правових знань
Паляниця Т.М. - українська мова і література 
Підцерковна Н.І. - ділова активність
Собуцький М.Т.  
Доложевська Л.О. – голова МК, спеціаліст  першої категорії
Циклова комісія
педагогічних працівників 
за напрямком 
«Лісове господарство»
Денисюк Л.Я.- спецпредмети 
Романюк В.Д.- спецпредмети
Куран Є.К. - спецпредмети
Кравчук О.А. - спецпредмети
Ужегова О.А. - спецпредмети
Петрова В.О. -спецпредмети
Стороженко Н.П.спецпредмети
Денисюк Л.Я. – голова МК, спеціаліст  вищої категорії
Методкомісія
педагогічних працівників 
опоряджувальних професій
Ліщук В.П. - спецпредмети
Бартко Л.К. - виробниче навчання
Гончарук Г.Й. - в/н
Кравчук Л.А. - в/н
Киричук С.Л. - в/н
Краль Н.Р. - в/н
Мельничук О.П. - в/н
Сидорук К.І. - в/н
Прохоренко Н.О.  - спецтехнологія
Ткаченко Т.А. - в/н
Царик Л.М. - в/н
Ярмолюк Н.П. - в/н
Ліщук В.П. – голова МК, спеціаліст  вищої категорії, старший викладач
Методкомісія
педагогічних працівників 
професій «столяр, 
верстатник деревообробних верстатів»,
«монтажник гіпсокартонних конструкцій»
Кравчук О.А. - спецпредмети
Романюк В.Д.- констуювання
Філевський І.А. - в/н
Хаймик В.Є. - в/н
Хаймик А.Є. - в/н
 
Кравчук О.А. – голова МК, спеціаліст  вищої категорії
Методкомісія
педагогічних працівників 
професії «муляр, монтажник систем утеплення будівель, стропальник»
Троцюк М.К. - спецпредмети
Березовський В.А. - в/н
Ліщук О.Ю. - в/н
Миронюк В.В.
Цвіх Л.Ф.
 - в/н
Троцюк М.К. – голова МК, спеціаліст  вищої категорії
Методкомісія
педагогічних працівників 
спеціалізованих
будівельних дисциплін
(слюсар-сантехнік, електрозварник, електромонтажник)
Савчук Т.І. - спецпредмети
Савчук В.І. - в/н
Козлюк А.М. - в/н 
Приймачук П.В. - в/н
Стукалов Ю.О.
Куран Є.К.
Поліщук М.М. 
Савчук Т.І. – голова МК, спеціаліст  вищої категорії
Методкомісія
педагогічних працівників 
за напрямком «Мистецтво»
Стельмах А.І. - спецпредмети, в/н 
Богатько Р.В. - спецпредмети
Гілітуха А.П.- спецпредмети, в/н 
Гупало А.П.- спецпредмети, в/н 
Ільченко Л.В. - в/н;
Стельмах А.А.
Кусик В.Ф.- спецпредмети, в/н 
Мільчевич Т.П. - в/н
Семенюк С.Р. - в/н
Шевчук А.П. - спецпредмети
Жолобак Ю.С. 
Хаймик О.Є.- спецпредмети
Стельмах А.І. – голова МК, спеціаліст  вищої категорії
Методкомісія викладачів
природничо-математичних
дисциплін
Корінчук В.В. - алгебра, геометрія, вища математика
Андросюк В.В. - фізична культура 
Васюхник С.І. - фізична культура
Пшонюк Г.В. - захист Вітчизни 
Гупало Ф.В. - біологія, географія
Кушнірук Б.В. - фізика, астрономія
Пилаєва Л.І. - інформаційні технології 
Тешаєва Т.І. - хімія
Корінчук В.В. – голова МК, спеціаліст  вищої категорії, викладач-методист
Методкомісія педпрацівників загально–професійної підготовки 

Куран Є.К. - спецпредмети
Собуцький Р.С.- спецпредмети
Шмігель В.В.- спецпредмети
Миронюк В.В.- спецпредмети
Михайловська В.Є.- спецпредмети
Гришкова А.В.  - спецпредмети

Куран Є.К. – голова МК, спеціаліст  вищої категорії

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень