A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
.

Конкурси

Досягнення учнів та педагогів у 2018-2019 році

 

І місце в обласному конкурсі професійної майстерності серед учнів ПТНЗ з професії "маляр", учень гр. №32 Пашкуда Дмитро, (наставники майстер в/н Ткаченко Т.А., викладач Прохоренко Н.О.), 17.04.2019р.

 

І місце у рейтингу навчально-практичних центрів КНАУФ у номінації: «Найбільша кількість підготовлених осіб під час курсового навчання НПБЦ КНАУФ», 2018р

 

І місце в обласному конкурсі –захисті науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок з науково-технічного напряму у секції  «Юні техніки та дослідники промисловості і сільського господарства», 27.02.2019 Роман Колеснік

 

4 місце у номінації зварювальні роботи у Всеукраїнському конкурсі Worldskills Ukraine 2018, Захарчук Владислав

 

ІІ місце в обласному конкурсі на кращу методичну розробку уроку із професійно-теоретичної підготовки з використанням ППЗ, Кравчук О.А., 2018р.

 

ІІ місце в обласному конкурсі патріотичної пісні «Ми діти твої, Україно»

 

ІІ місце в обласному конкурсі вокального співу «Срібні дзвіночки»

 

І місце в обласному конкурсі «У вихорі танцю» - сучасний танець

ІІ місце в обласному конкурсі «У вихорі танцю» - народний танець

 

 

ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі педагогічної майстерності ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ – 2018 «Наскрізні змістові лінії в освітньому процесі Нової української школи». видавнича група «Шкільний світ», Корінчук В.В.

 

 

Спортивні досягнення 2018-2019н.р.

ІІІ місце у чемпіонаті міста Луцька з волейболу серед команд ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а.

 

І місце у командному заліку в ХХVI обласній спартакіаді серед учнів закладів професійної освіти з легкоатлетичного кросу

 

ІІ місце у загальному заліку в ХХVI обласній спартакіаді серед учнів закладів професійної освіти

 

І місце з волейболу в ХХVIІ обласній спартакіаді серед учнів закладів професійної освіти

 

 

 

Досягнення учнів та педагогів у 2017-2018 році

 

І місце у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE 2017» у номінації зварювальні роботи, Войтович Іван

 

І місце у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE 2017» у номінації сантехніка та опалення, Брик Іван

 

І місце у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE 2017» у номінації сухе будівництво та штукатурні роботи, Кутецький Олексій

 

ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE 2017» у номінації облицювальні роботи, Шишко Вадим

 

ІІІ місце у Всеукраїнському етапі VІМіжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (наказ МОН України від 04.04.2017 № 529), Наюк Христина

 

ІІ місце у Міжнародному відкритому конкурсі із Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів в номінаціях з веб-дизайну, комп'ютерної графіки та комп'ютерної, Лізов Павло

 

ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності з професії маляр серед учнів ПТНЗ, Соколюк Володимир

 

В обласній виставці «Творчі сходинки педагогів Волині 2017» за навчально-методичні розробки та напрацювання педагогічні працівники отримали І диплом І ступеня, 2 дипломи ІІ ступеня, 2 дипломи ІІІ ступеня.

ІІ місце в обласному конкурсі на кращий програмно-педагогічний засіб для ПТНЗ – Електронний органайзер викладача Захисту Вітчизни (Пшонюк Г. В.)

 

Обласні конкурси фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професій (2018 рік, квітень):

«Муляр» - І місце

«Столяр будівельний» - І місце

«Електрозварник ручного зварювання» - І місце

 

І місце в обласній Спартакіаді серед учнів ПТНЗ (спортивні досягнення)

Обласний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «З Україною в серці», організований фондом І.Палиці та народним депутатом України І.Констанкевич:

І місце – 2 дипломи

ІІ місце – 2 дипломи

ІІІ місце  - 1 диплом

 

Срібна медаль на Дев’ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2018» у номінації «Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти в контексті освітніх реформ»

 

І місце у 22-му Міжнародному конкурсі молодих зварників «Золотий кубок Лінде 2018» (24 по 25 квітня 2018р.) в м. Фрідек-Містек (Чехія) у  номінації ручне зварювання на зварювальному тренажері.

 

Творча робота, декоративний розпис стіни в кабінеті №44, виконана на конкурс «Креативний інтер’єр, створений за допомогою виробів компанії «Снєжка-Україна», на Всеукраїнському конкурсі посіла І місце.

 

 

Наші досягнення за 2016-2017 н.р.

І місце в училищному конкурсі професійної майстерності з професії «маляр» – Соколюк Володимир

І місце в обласному конкурсі професійної майстерності з професії маляр – Соколюк Володимир, майстер в/н Ткаченко Т.А.

ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності з професії «маляр» – Соколюк Володимир 

У Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» (31 жовтня – 2 листопада) у складі команди від Волинської області у 4 номінаціях взяли участь учні училища та показали гарні результати:

І місце  Брик Іван у номінації сантехніка та опалення

ІІ місце – Кутецький Олексій у номінації сухе будівництво та штукатурні роботи

IV місце  – Шишко Вадим у номінації облицювальні роботи

VІ місце  Шевчук Андрій у номінації зварювальні роботи

ІІІ місце у ІІІ-му етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів загальноосвітніх і професійно-технічних та студентів вищих навчальних закладів, учениця І-го курсу Ольга Климчук. 10 грудня 2016р.

ІІ місце у III-му (обласному) етапі VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів загальноосвітніх і професійно-технічних та студентів вищих навчальних закладів, учениця ІІ курсу Наюк Христина. 6 листопада 2016 року

ІІІ місце у фінальному етапі VІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (наказ МОН України від 04.04.2017 № 529 «Про нагородження переможців VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»), Наюк Христина (наставник Тетяна Паляниця). 4 квітня 2017 року 

І місце в обласній олімпіаді з комп’ютерної графіки у тематичній номінації «Мій внутрішній світ» за роботу «Мій казковий персонаж» Павло Лізов

ІІ місце у Міжнародному відкритому конкурсі із Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів в номінації «Краща 2D-растрова графіка» посів Лізов Павло Григорович  з роботою «Мій казковий персонаж».

І місце у восьмому обласному конкурсі професійної майстерності серед учнів ПТНЗ з професії різьбяр по дереву та бересті в смт. Івано Франкове Львівської області на базі ДНЗ «Художнє професійно технічне училище імені Йосипа Станька», учень групи ДПМ -11 відділення художніх ремесел Руслан Пилипів. 23-24 травня 2017 року

ІІ місце в обласному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «У вихорі танцю» (сучасний танець), 30.03.2017, грамота управління освіти

ІІ місце в обласному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «У вихорі танцю» (народний танець), 30.03.2017,  грамота управління освіти

Спортивні досягнення

І місце у комплексному заліку обласного фестивалю «Козацька наснага 2017р.» – збірна команда училища

І місце піднімання гир 2х24 кг.

Штик Андрій, Войтович Іван

І місце підтягування на перекладині

Штик Тимофій, Головій Андрій, Михалик Роман

ІІ місце армрестлінг

Гаврилюк Ярослав, Сліпчук Руслан, Каращук Олександр

ІІ місце піднімання козака

Штик Тимофій, Головій Андрій, Войтович Іван, Сліпчук Руслан, Каращук Олександр

ІІ місце метання довбні

Штик Андрій, Штик Тимофій, Головій Андрій, Гаврилюк Ярослав, Войтович Іван

Сліпчук Руслан, Каращук Олександр, Михалик Роман

Змагання з легкої атлетики на першість міста Луцька серед учнів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації та ПТНЗ

І місце Сокол Володимир Т-7, штовхання ядра

ІІ місце Рудчик Іван Т-8, біг 1500м

ІІІ місце Долженков Владислав Т-4, біг 100м

ІІІ місце Хомич Іван Т-3, біг 200м

Досягнення педагогів

І місце в училищному конкурсі професійної майстерності з професії штукатур – майстер в/н Ткаченко Т.А.

ІІ місце в обласному конкурсі професійної майстерності з професії штукатур – майстер в/н Ткаченко Т.А.

Майстер виробничого навчання НПЦ КНАУФ Філевський Ігор Анатолійович нагороджений грамотою за високий професіоналізм у підготовці монтажників ГК конструкцій, плідну співпрацю з підрозділами НАПН України та з нагоди 10-річчя освітніх проектів компанії КНАУФ в Україні.

Методист НПЦ КНАУФ Прохоренко Надія Олександрівна нагороджена грамотою за вагомий особистий внесок в інноваційний розвиток НПЦ КНАУФ, плідну співпрацю з підрозділами НАПН України та з нагоди 10-річчя освітніх проектів компанії КНАУФ в Україні.

Педагогічний колектив училища нагороджений дипломом І ступеня за підсумками 10-річної діяльності НПЦ КНАУФ в освітніх проектах у номінації «Найбільша кількість підготовлених слухачів на базі НПЦ під час курсового навчання».

Педагогічний колектив училища нагороджений дипломом ІІ ступеня за підсумками 10-річної діяльності НПЦ КНАУФ в освітніх проектах у номінації «Найбільша кількість підготовлених учнів на базі НПЦ КНАУФ за професіями, що містять технології КНАУФ».

Викладачу відділення художніх ремесел Володимиру Кусику указом Президента України №338/2016 присвоєно звання «Заслужений майстер народної творчості України».

Корінчук Володимир Васильович – викладач-методист став в 2016 році ЛАУРЕАТОМ всеукраїнського конкурсу: «ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ-2016» та був нагороджений вдруге грамотою Національної академії педагогічних наук України і видавництва «Шкільний світ» за методичну розробку відкритого  уроку з математики на тему: «Тригонометричні функції довільного кута. Практичне та професійне використання тригонометрії та тригонометричних функцій до розв’язування вправ і задач», газета «Математика», № 7, 2016 рік.

Наші досягнення за 2015-2016 н.р.
ІІ місце  Наюк Христина (І курс), 5 грудня 2015 р. у ІІ-му етапі (обласного) VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка  

ІІ місце  Ткач Марта (ІІІ курс), 5 грудня 2015 р. у ІІ-му етапі (обласного) VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 

ІІ місце:  Ткач Марта Юріївна у ІІІ-му етапі (обласного) ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 12 грудня 2015 року в Технічному коледжі ЛНТУ

ІІІ місце в олімпіаді з предметів професійно-теоретичної підготовки з професії маляр  Соколюк Володимир, гр.32     наказ від  27 квітня 2016 року  № 245

І місце - Вадим Шишко у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «лицювальник-плиточник», 21 квітня 2016.

ІІ місце - Вадим Райчук у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «лицювальник-плиточник», 21 квітня 2016.

П’яте призове місце і диплом ІІІ ступеня Вадим Шишко у ІІІ- му етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності з професії «лицювальник-плиточник». з 24 по 27 травня у м. Херсон

ІІІ місце в обласному  конкурсі «Викладач року» з предмету «Будівельне креслення», Шмігель Р.В. 

ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності з професії «монтажник гіпсокартонних конструкцій» команда у складі старшого викладача Олександра Кравчука, майстра виробничого навчання Олексія Кутецького та учня Олега Антонюка.

В обласній виставці – конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно». 

Дипломами ІІ ступеня нагороджені Андросюк Валерія, Березюк Дмитро.

Дипломами ІІІ ступеня нагороджені Богнат Олександр, Куліш Ігнат, Приймачук Людмила.

V місце - учень групи 33 Пилипів Руслан на конкурсі фахової майстерності з професії «Різьбяр по дереву та бересті» ім. Й.Станька в ПТНЗ «Художнє професійно-технічне училище ім. Й Станька» в смт. Івано-Франкове, Львівської  області. ( 30 травня по 2 червня 2016 р.)

диплом учасника конкурсу - учень групи Т-10 Косовський Володимир.

Спортивні досягнення:

І місце – команда училища у комплексному заліку ХХІІІ обласної  Спартакіади серед учнів ПТНЗ

ІІІ місце – команда училища в легкоатлетичній естафеті, грамота Міської ради, 18.05.2016р. 

ІІ місце – команда училища у змаганнях з легкої атлетики серед учнів ПТНЗ за програмою ХХІІІ обласної Спартакіади.

ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти у номінації «Кращий професійно-технічний навчальний заклад»

ІІІ місце в обласному конкурсі сучасної молодіжної пісні «Срібні дзвіночки», Вікторія Шилова

Грамота управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації за підготовку робітничих кадрів та активну участь в обласному святі професійно-технічної освіти, 3.06.2016р.

Досягнення педагогічних працівників 

Корінчук Володимир Васильович — викладач-методист і Кравчук Любов Антонівна — майстер виробничого навчання стали в 2015 році ЛАУРЕАТАМИ всеукраїнського конкурсу: «ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ — 2015» «Я — віртуоз у викладанні предмета» та були нагороджені грамотою Національної академії педагогічних наук України та видавництва «Шкільний світ» за методичну розробку інтегрованого уроку виробничого навчання і математики на тему: «Розрівнювання розчину. Розв’язування задач професійної спрямованості», який опублікований у журналі «Профтехосвіта».

Корінчук Володимир Васильович — викладач-методист став в 2016 році ЛАУРЕАТОМ всеукраїнського конкурсу: «ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ —2016» «Формування критичного мислення особистості у навчально-виховному процесі» та був нагороджений вдруге грамотою Національної академії педагогічних наук України і видавництва «Шкільний світ» за  методичну розробку відкритого  уроку з математики на тему: «Тригонометричні функції довільного кута. Практичне та професійне використання тригонометрії та тригонометричних функцій до розв’язування вправ і задач», який опублікований у газеті «Математика».                 

Наші досягнення за 2014-2015 н.р.

І, І, ІІ місце – в обласній  олімпіаді з комп’ютерної графіки  серед учнів ПТНЗ  

ІІ місце –  в обласному конкурсі професійної майстерності з професії штукатур

І місце – в обласній олімпіаді з предметів професійно-теоретичної підготовки з професії столяр будівельний

ІІ місце - в обласній олімпіаді з предметів професійно-теоретичної підготовки з професії муляр

І місце в обласному конкурсі знавців української мови ім.. Т.Г.Шевченка

ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі знавців української мови ім.. Т.Г.Шевченка

ІІ місце у Всеукраїнських змаганнях з волейболу серед учнів ПТНЗ

І місце у ХХІІ обласній спартакіаді серед учнів ПТНЗ та багато інших

ІІІ місце в обласному конкурсі «Вихователь року» серед вихователів  гуртожитків ПТНЗ, Цвіх Т.М.

За результатами роботи у 2014-2015 н.р. училище нагороджене Дипломом "Лауреата конкурсу І ступеня" у Шостому Міжнародному форумі-презентації «Інноватика в сучасній освіті» 21–23 жовтня 2014 року. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень